III edycja PASCAL 2017


Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie Polska Wentylacja po raz trzeci uhonoruje wiodące biura projektowe realizujące instalacje wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia budynków, przyznając za zrealizowane projekty specjalne branżowe nagrody - PASCAL 2017.

Ideą Nagród PASCAL jest promowanie myśli inżynierskiej, wskazywanie dobrych wzorów, uhonorowanie osób i firm będących autorami instalacji za wyróżniające się koncepcje inżynierskie oraz rzetelność zawodową. Ideą Nagród PASCAL jest również podkreślenie roli inżynierów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej w procesie projektowym i ich wkładu w dzieło budowlane. Do nagród PASCAL 2017 mogą zostać nominowane biura projektowe, które zaprojektowany instalacje w budynkach oddanych do użytku w latach 2015-2016.

Zgłoszenia do nagród może dokonać projektant, biuro projektowe oraz inni uczestnicy procesu budowlanego, za zgodą autorów projektu.

Uroczyste ogłoszenie Laureatów i nominowanych oraz wręczenie nagród odbędzie się 7 marca 2017 r. w Warszawie w trakcie 15 Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej i Chłodniczej Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017.

Więcej informacji na stronie stowarzyszenia www.wentylacja.org.pl