Terminy egzaminów wiosennej sesji egzaminacyjnej 2020 r.


OGŁOSZENIE – terminy egzaminów wiosennej sesji egzaminacyjnej 2020 r.

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna Podlaskiej OIIB informuje, że egzamin pisemny na uprawnienia budowlane w sesji wiosennej 2020 r. odbędzie się 4 września 2020 r. w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku przy ul. Ciepłej 40. według następującej zasady:

Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia budowlane


Informujemy, że Polski Związek Inżynier i Technik Budownictwa, Oddział w Białymstoku organizuje kolejną edycję kursu przygotowawczego do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Zajęcia będą odbywały się w budynku NOT-u przy ul. Skłodowskiej 2 w Białymstoku (sala 2013, II piętro) w terminie: 01.08. - 29.08.2020 r. (soboty i niedziele).

Termin składania dokumentów na uprawnienia - zarejestruj wniosek online


Szanowni Państwo!

Informujemy, że w celu złożenia dokumentów na uprawnienia budowlane najpierw należy zalogować się do portalu PIIB w celu rejestracji wniosku i umówienia spotkania w biurze Podlaskiej OIIB (należy wybrać termin i godzinę spotkania). Rejestracja wniosku o nadanie uprawnień budowlanych przeprowadzana jest na Portalu PIIB.

ZMIANA TERMINU EGZAMINU!


Szanowni Państwo!

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego w kraju, Krajowa Komisja Kwalifikacyjna Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa wyznaczyła nowe terminy egzaminów na uprawnienia budowlane.

Przewidywane terminy w bieżącym roku:

  • 4 września 2020 r. (sesja 35 - wiosenna)

Strony