Biblioteka norm PKN - Portal PIIB!

Informujemy, że osoby ubiegające się o nadanie uprawnień budowlanych w Podlaskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa przez 6 miesięcy mogą korzystać z dostępu on-line do biblioteki norm PKN - Portal PIIB. W wewnętrznym portalu, użytkownik uzyska dostęp do zbioru aktualnych i wycofanych Polskich Norm.

Osoby zainteresowane dostępem do portalu proszone są o kontakt z biurem Izby pod nr telefonu 85/742-49-30.


Biblioteka norm PKN


Instrukcja aktywacji konta    Instrukcja resetu hasła  


FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Z dostępu do biblioteki norm PKN - Portal PIIB może korzystać osoba ubiegająca się o nadanie uprawnień budowlanych tj. osoba, która złożyła wniosek o nadanie uprawnień budowlanych w Podlaskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa!

W celu uzyskania loginu i hasła aktywacyjnego do biblioteki norm PKN - Portal PIIB należy skontaktować się z biurem Izby osobiście lub telefoniczne pod nr tel. 85/742-49-30.

Podczas rejestracji pracownik Izby poprosi o podanie podstawowych danych tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania, pesel itp. Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie przesłany login i hasło aktywacyjne.

Do biblioteki norm PKN - Portal PIIB można zalogować się bezpośrednio poprzez wyżej umieszczony moduł logowania. Moduł logowania - "Portal PIIB" dostępny jest również na stronie głównej naszej witryny.

Dostęp do biblioteki norm PKN - Portal PIIB jest możliwy przez 6 miesięcy.

Wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym wysyłana jest automatyczne. Jeżeli nie możesz odszukać naszej wiadomości e-mail prosimy sprawdzić folder SPAM. Niektóre skrzynki pocztowe posiadają moduł grupowania wiadomości wówczas należy sprawdzić folder o nazwie INNE.

1. Wypełnij formularz wyszukiwania:

https://www.piib.org.pl/images/stories/FAQ/12/pkn1.jpg

2. Otworzy się lista z wynikami wyszukiwania:

3. Wyświetlą się szczegóły wybranej normy:

Szczegóły normy

4. Po kliknięciu czytaj wyświetli się treść wybranej normy w formacie flash:

Źródło: Polska Izba Inżynierów Budownictwa  www.piib.org.pl