logo_POIIB

Dzień Dziecka 2023

Masa atrakcji, animacje, dmuchańce, bańki, a przede wszystkim, wspólna radosna zabawa!

W sobotę, 3 czerwca, Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, organizowany rokrocznie przez Podlaską Izbę, wypełnił gwarem i  śmiechem tereny Zaścianka Podlaskiego.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 10 a zakończyła po 14-ej. Wzięło w niej udział 163 dorosłych oraz 172 dzieci. Uczestników przywitał Krzysztof Ciuńczyk Przewodniczący Okręgowej Rady POIIB.

O rodzinną integrację i aktywność zadbała grupa Anima (Studio Artystyczne ANIMA – https://studioanima.pl/contacts/). Było i przeciąganie liny- dziewczyny kontra  chłopaki, łapanie wielkich baniek, tunel, zabawy z chustą animacyjną i slalomy w „kosmicznych” goglach. Na uczestników czekało także łowienie rybek, twister i trampolina. Młodzi i zdolni konstruktorzy mogli sprawdzić swoje umiejętności w zawodzie rodziców, budując przeróżne budowle z dużych i małych elementów. A ile zabawy było przy ich burzeniu…  W międzyczasie, niektórzy, za sprawą artystycznych makijaży zmienili się w księżniczki, wróżki, Spidermanów, Batmanów (nie zabrakło i creeperów z minecrafta). Pod wpływem atmosfery chwili dzieci i rodzice pozwolili sobie na lekką dozę fantazji, decydując się na tutuaże. Spokojnie…tylko brokatowe… Może do kolejnej imprezy się zmyją 😉

Największe szaleństwa i akrobacje odbywały się  oczywiście na dmuchańcach.

A na koniec można było przybić piątkę z disneyowskim celebrytą – panem Myszką Mickey.

Ochronę medyczną i bezpośrednią możliwość zapoznania się z zasadami pierwszej pomocy zapewnili mili i rzeczowi medycy z grupy ratunkowej Nadzieja.

Wszystkim, Małym i Dużym Uczestnikom Pikniku, dziękujemy gorąco za tak liczny udział w zabawie, za uśmiech na buziach i pozytywną energię, którą mogliśmy wspólnie dzielić i pomnażać w ten słoneczny, pełen wrażeń dzień!

Część zdjęć oraz filmiki znajdują się również na facebooku Izby, pełen serwis fotograficzny oraz filmy dostępne są w biurze Izby.

Skip to content