logo_POIIB

Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2023

Już 27 lipca 2023 Dzień z Bezpieczeństwem Pożarowym na PGE Narodowy, jedno z najbardziej znanych w Polsce wydarzeń branży ochrony przeciwpożarowej i security! ZAREZERWUJ SWÓJ CZAS www.fireexpo-pge.pl Znakomite gremium Ekspertów, bogaty program wykładów i pokazów!

Jesteś projektantem, architektem, strażakiem? Planujesz inwestycję a może zarządzasz obiektem lub masz aktualnie techniczny problem na budowie? To nie mogłeś trafić lepiej! Przyjdź na kongres i skonsultuj go bezpłatnie z prawnikiem, rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych lub doradcą technicznym!

Nadchodzą nowe zmiany w uzgadnianiu projektów pod względem ich zgodności z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej! Chcesz być na bieżąco? Przyjedź na kongres! Konfrontacja aktualnych i zapowiedź nowych zmian w przepisach w zakresie ochrony przeciwpożarowej z ich realizacji w praktyce na różnych etapach od projektu po odbiory i eksploatację. Pokazy i testy w jednym czasie i miejscu! Mamy dla Ciebie sporą porcję nowych, nurtujących i aktualnych tematów. Przyjdź i przetestuj na żywo!

NOWE NORMY, WYTYCZNE, ZAPOWIEDZI KOLEJNYCH – najważniejsze i najtrudniejsze problemy oraz rozwiązania ochrony przeciwpożarowej w jednym czasie i miejscu! POZNAJ NOWOŚCI TEGOROCZNEJ EDYCJI, SPRAWDŹ CO ZOBACZYSZ W TYM ROKU!

Pobierz zaproszenie, weź delegację, przyjedź na Kongres! UDZIAŁ BEZPŁATNY! Dowiedz się więcej – wejdź na stronę wydarzenia www.fireexpo-pge.pl

Skip to content