logo_POIIB

Podstawy kosztorysowania z Normą Expert.

Szanowni Państwo, zapraszamy na szkolenie.

Temat: Podstawy kosztorysowania z Normą Expert.

Szkolenie kierowane jest dla osób, które chcą nauczyć się przygotowywania opracowań kosztowych od podstaw oraz chcących uzupełnić lub ugruntować swoją dotychczasową wiedzę na temat kosztorysowania z wykorzystaniem programu Norma EXPERT.

Termin szkolenia: 22 lipca 2023 r. (sobota)

Czas trwania: 10:00-15:00

Miejsce szkolenia: Park Naukowo Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach, ul.  Innowacyjna 1, Suwałki, Sala szklana.

Prelegent: mgr inż. Mirosław Świętuchowski

Zapisy: do 19 lipca 2023 r. wyłącznie poprzez formularz zgłoszenia

Uwagi:

 • Wymagania dot. wzięcia udziału:
  -laptop z oprogramowaniem Norma Expert, program działa tylko w środowisku Windows. Dla osób nieposiadających programu, w dniu szkolenia zostanie udostępniona online wersja szkoleniowa. Dla uczestników szkolenia udostępniony będzie bezpłatny dostęp do Wi-fi.
  Minimalne wymagania systemowe:
  -procesor: Intel Core i3 lub równoważny,
  -pamięć RAM: 4 GB RAM,
  -rozdzielczość ekranu: 1366 x 768 (HD),
  -dysk HDD: ponad 1 GB,
  -system operacyjny: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1.
  Zalecane wymagania systemowe:
  -procesor: Intel Core i5 (min. 10-generacji) lub równoważny,
  -pamięć RAM: 8 GB RAM,
  -rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 (Full HD),
  -dysk SSD: ponad 1 GB,
  -system operacyjny: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1.
 • liczba uczestników 24 osoby, decyduje kolejność zgłoszenia
 • w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń szkolenie zostanie odwołane
 • prosimy śledzić aktualne informacje o ww. szkoleniu na naszej stronie lub na naszym Facebooku (możliwa zmiana miejsca szkolenia).

Podczas szkolenia pomocą technik audio-wizualnych będzie utrwalany wizerunek uczestników. Każda osoba podejmując decyzję o uczestnictwie w akcji organizowanej przez Podlaską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa wyraża zezwolenie POIIB i podmiotom współpracującym na nieodpłatne i nieograniczone w czasie rozpowszechnianie jej wizerunku w szczególności: na stronie internetowej i portalach społecznościowych POIIB, materiałach i broszurach informacyjnych POIIB zarówno w formie elektronicznej jak i drukowanej, sprawozdaniach i innych materiałach dokumentujących funkcjonowanie POIIB w calach promocyjnych i sprawozdawczych, w tym również łącznie z wizerunkiem innych uczestników imprezy oraz komentarzem opisującym przebieg imprezy, w rozumieniu art. 81 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t. j. Dz.U. z 2021, poz. 1062 ze zm.) oraz ewentualnego przetwarzania w niezbędnym zakresie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). /t. j. Dz. Urz.UE.L 2021 Nr 74, poz. 35/.

Mariusz Kłokowski
Z-ca Przewodniczącego Okręgowej Rady
Podlaskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Skip to content