logo_POIIB

Nowoczesne materiały i technologie w budownictwie

Serdecznie zapraszamy do udziału w jednodniowej Konferencji Naukowo-Praktycznej „Nowoczesne materiały i technologie w budownictwie”, która odbędzie się w dniu 23 maja 2023 roku (wtorek) w godzinach 9.00-16.00  w Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach przy ul. T. Noniewicza 10.

Jednym z elementów konferencji jest prezentacja przedsiębiorstw, ich produktów i usług, ofert handlowych oraz stosowanych w nich urządzeń, technologii i technik wytwarzania. Prezentacja będzie miała formę wystawy marketingowej o charakterze otwartym na patio uczelni w Suwałkach, a wstęp na nią będzie wolny.

Poza udziałem w wystawie marketingowej istnieje możliwość wygłoszenia krótkiego wykładu otwartego przedstawiającego Państwa przedsiębiorstwo, efekty prac badawczo-rozwojowych czy wdrożeniowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, istnieje również możliwość zostania sponsorem konferencji. Zgłoszenia udziału w konferencji należy dokonać do 11 kwietnia 2023 r. na adres konferencja@puz.suwalki.pl.

Skip to content