1. Wojciech Kamiński - Przewodniczący Rady Podlaskiej OIIB- dyżur w biurze POIIB
  2. Andrzej Falkowski - Zastępca Przewodniczącego Rady Podlaskiej POIIB- dyżur w biurze POIIB
  3. Waldemar Jasielczuk - Zastępca Przewodniczącego Rady Podlaskiej OIIB- dyżur w biurze POIIB
  4. Robert Dryl - Sekretarz Rady Podlaskiej OIIB - dyżur w biurze POIIB
  5. Krzysztof Ciuńczyk - Skarbnik Rady Podlaskiej OIIB
  6. Lucyna Huryn - Członek Prezydium Rady Podlaskiej OIIB
  7. Mariusz Kłokowski - Członek Prezydium Rady Podlaskiej OIIB
  8. Sylwia Kozłowska - Kaliś - Członek Prezydium Rady Podlaskiej OIIB
  9. Grażyna Sykała - Członek Prezydium Rady Podlaskiej OIIB
  10. Piotr Głębocki- Członek Rady Podlaskiej OIIB
  11. Sławomir Klimko - Członek Rady Podlaskiej OIIB
  12. Małgorzata Micał - Członek Rady Podlaskiej OIIB
  13. Grażyna Siemiończyk - Członek Rady Podlaskiej OIIB
  14. Tadeusz Smoliński - Członek Rady Podlaskiej OIIB
  15. Ryszard Sztuka - Członek Rady Podlaskiej OIIB
  16. Agnieszka Żero - Członek Rady Podlaskiej OIIB
  1. Krzysztof Falkowski - Przewodniczący KK Podlaskiej OIIB - dyżur w biurze POIIB
  2. Marek Gwiazdowski - Zastępca Przewodniczącego KK Podlaskiej OIIB
  3. Waldemar Mieczysław Paprocki - Zastępca Przewodniczącego KK Podlaskiej OIIB
  4. Wojciech Sadowski - Sekretarz KK Podlaskiej OIIB
  5. Jerzy Tadeusz Drapa - Członek KK Podlaskiej OIIB
  6. Dariusz Kiluk - Członek KK Podlaskiej OIIB
  7. Tomasz Surowiec - Członek KK Podlaskiej OIIB
  1. Tadeusz Andrzej Maciak - Przewodnicząca KR Podlaskiej OIIB
  2. Tomasz Ciereszyński - Zastępca Przewodniczącego KR Podlaskiej OIIB
  3. Krzysztof Gleba-Zawadzki - Sekretarz KR Podlaskiej OIIB
  4. Mariusz Borowski - Członek KR Podlaskiej OIIB
  5. Stanisław Kuligowski - Członek KR Podlaskiej OIIB
  6. Tomasz Niedźwiecki - Członek KR Podlaskiej OIIB
  1. Elżbieta Pyszlak - Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej - Koordynator - dyżur w biurze POIIB
  2. Anna Andruszkiewicz - Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Podlaskiej OIIB
  3. Krzysztof Jurski - Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Podlaskiej OIIB
  4. Tomasz Kamiński - Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Podlaskiej OIIB
  5. Krystyna Lipińska - Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Podlaskiej OIIB
  6. Danuta Piszczatowska - Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Podlaskiej OIIB
  7. Tomasz Marcin Pawłowski - Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Podlaskiej OIIB
  8. Wacław Sójko - Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Podlaskiej OIIB
  1. Gilbert Okulicz-Kozaryn - Przewodniczący Sądu Dyscyplinarnego Podlaskiej OIIB - dyżur w biurze POIIB
  2. Edward Mostowski - Zastępca Przewodniczącego Sądu Dyscyplinarnego Podlaskiej OIIB
  3. Wojciech Wojciuk - Sekretarz Sądu Dyscyplinarnego Podlaskiej OIIB
  4. Zbigniew Andruszkiewicz - Członek Sądu Dyscyplinarnego Podlaskiej OIIB
  5. Mieczysław Antoni Kucharski - Członek Sądu Dyscyplinarnego Podlaskiej OIIB
  6. Szczepan Mierzejewski - Członek Sądu Dyscyplinarnego Podlaskiej OIIB
  7. Adam Sawicki - Członek Sądu Dyscyplinarnego Podlaskiej OIIB
  1. Krzysztof Ciuńczyk - Delegat
  2. Andrzej Falkowski - Delegat
  3. Krzysztof Falkowski - Delegat
  4. Lucyna Huryn - Delegat
  5. Wojciech Kamiński - Delegat
  6. Ryszard Feliks Kruszewski - Delegat
  7. Gilbert Okulicz - Kozaryn - Delegat